top of page

Prisma Serisi

Prisma Smart Cpap

Weinmann_prisma-soft_1.png

Geniş LCD ekranıyla kullanım kolaylığı sağlar. SoftPAP ile rahat ve konforlu nefes verme imkanı sağlar. Gelişmiş algoritması ve hafıza teknolojisiyle tedavi sonrası geniş bir raporlama sunar.

Prisma Soft Cpap

Weinmann_prisma-soft_1.png

Sürekli basınç ihtiyaçlı obstrüktif uyku apnesi rahatsızlığı olan hastaların tedavisi için kullanılan Cpap terapi cihazıdır. Geniş LCD ekranıyla kullanım kolaylığı sağlar. 

Prisma 20C Cpap 

weinmain-prismaline-prisma20a-auto-cpap-

 Dokunmatik ekran ile kullanım kolaylığı sağlar. Her kullanım sonrası kullanım raporunu hazırlar. Türkçe menüsü ve SoftPAP basınç düşürücü özelliği ile rahat nefes verme imkanı sağlar. 

Prisma 20A Oto Cpap 

Büyük dokunmatik ekranlı bir işlevsel işletim paneli, yüksek performans rezervli mükemmel bir motoru ve solunum döngüsünde akıllı basınç düzenlemesi vardır. prisma20A ayrıca birkaç konforla ilgili işlev ve Zorlu Osilasyon Tekniği teknolojisi ile doğrulanmış otomatik CPAP algoritmasına sahiptir.

weinmain-prismaline-prisma20a-auto-cpap-

Prisma 25S BPAP 

Geniş basınç aralığında uyarlanabilir basınç düzenlemesi, donanımlı FOT(Zorlanmış Salınım Teknolojisi) ile apne farklılığı ve apne sürecini destekleyen özellikleri mevcuttur. 04-25 hPa basınç aralığını destekler. Yüksek basınçta bile son derece sessizdir. Tri-Level ile kusursuz solutma yapar. 

weinmain-prismaline-prisma20a-auto-cpap-

Prisma 25ST BPAP ST

Kendine özgü ön ayarları (KOAH, Hipoventilasyon vb.) ile hızlı terapiye olanak sağlar. Güvenilir FOT teknolojisi ile Obstrüktif ve Santral Apne tespiti yapar. İsteğe bağlı otomat,k veya manuel solunum sayısı ayarlanabilir. Yüksek basınçta dahi son derece sessizdi. Tri-Level ile kusursuz solutma yapar. Standart Oto-Bpap özelliği ile daha konforlu kullanım sağlar. 

weinmain-prismaline-prisma20a-auto-cpap-

Prisma 30ST BPAP ST

weinmain-prismaline-prisma20a-auto-cpap-

 Otomatik EPAP ve otomatik solunum yedeklemesi ile ekstra konfor sağlar. Otomatik yedekleme frekansı veya sabit yedekleme frekans ayarı ile isteğe bağlı alarmlar belirleyip güvenliği en üst seviyeye çıkarır. SCOPES kalıpları ile hızlı tedaviye olanak sağlar.

Prisma CR ASV 

weinmain-prismaline-prisma20a-auto-cpap-

Periyodik solumalı veya Cheyne-Stokes solumalı ve merkezi, karışık, veya karmaşık uyku apneli hastaların tedavisi için tedavi sağlar. Hastanın mevcut solunumu ırasında PrismaCR solunum düzenleme, minimum solunum sayısı ile birlikte hedef solunum hacmine dayalı olarak ihtiyaç odaklı basınç desteği sağlar. 

Somno Serisi

Somnobalance e Oto Cpap

IMG_7219.PNG

Konforlu ve otomatik algılama ile değişen oto cpap tedavisi için üretilmiştir. SoftPAP basınç düşürücü özelliği ile rahat nefes verme imkanı sağlar.

Somnosoft 2e CPAP 

IMG_7219.PNG

Löwenstein Medical tarafından temel CPAP tedavisi için üretilen cihaz fısıltı kadar sessiz ve kullanımı kolaydır. SOMNOsoft, basınç dengesi ve akıllı basınç desteği softPAP’ı  sunar. OPP teknolojisi, obstructive ve merkezi  solunum olaylarını güvenilir bir şekilde ayırır.

Ventilatörler

VentiLogic Plus

image2.png

İnvaziv ve Non-invaziv mekanik ventilatör gerektiğinde basınç kontrollü tedavi şansı olarak kullanılan bu sisteö, dahili bataryalı bir yaşam destek ünitesi olarak kullanılabilir. 

 Non-İnvaziv Modlar: CPAP, S, ST, T ve TA;

 İnvaziv Modalar: PCV, PACV, PSV ve SIMV.

 Tidal Hacim Aralığı: 50ml - 3000ml 

VentiLogic Plus

image1.png

İnvaziv ve Non-invaziv mekanik ventilatör gerektiğinde, hastaya basınç ve hacim kontrolü yaparak, hastaya optimum solunum imkanı ve tedavi şansı sunar. Dahili bataryası mevcuttur. 

 Liam seçeneği ile alt solunum yollarında birikmiş sekrasyonu yukarı taşımaya yardımcı olur. Hem pediatrik hem de yetişkin hastalar için uygundur.  

 Non-İnvaziv Modlar: CPAP, S, ST, T ve TA;

 İnvaziv Modalar: PCV, PACV, PSV, VCV, VACV ve SIMV.

 Tidal Hacim Aralığı: 50ml - 3000ml 

bottom of page