top of page

Philips Respironics

BiPAP 

HCDS560S-IMS-en_AA.png

İki seviyeli tedavi cihazları gece boyunca iki farklı seviyede basınç uygular: nefes verirken (ekshalasyon) kullanılan düşük basınç ve nefes alırken (inhalasyon) kullanılan yüksek basınç. Bu cihazlar, CPAP cihazından gelen sabit basıncı tolere etme konusunda zaman zaman sorun yaşayan kişiler için reçete edilmektedir. Çoğu cihazda Bi-Flex, nefes vermede kolaylık sağlayan teknoloji, gibi konfor özellikleri bulunmaktadır.

BiPAP S/T

HCDS560S-IMS-en_AA.png

Kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra, kolay kurulum ve yönetim için entegre ısıtmaı nemlendirme sunuyor. System One Isıtıcılı Devre Teknolojisi, nem sevşyelerinin hasta ihtiyaçlarına göre ayarlanmasını sağlarken; Bi-level S ve Bi-level S/T modları, reçetelenen tedaviyi sağlamak için istek üzerine veya otomatik olarak yanıtı tetikler. 

BiPAP ASV 

HCDS560S-IMS-en_AA.png

Otomatik EPAP, gelişmiş yedekleme hızı ve sofistike servo ventilasyon ile, BiPAP ASV diğer cihazlara göre daha sessiz ve daha rahat bir tedavi sunmaktadır. Cheyne-Stokes solunumu, CompSAS ve  Santral Uyku Apnesi türleri gibi kompleks solunum şekillerinin yönetimindeki tedavi adımıdır. 

BiPAP AVAPS

HCDS560S-IMS-en_AA.png

BiPAP Avaps non-invaziv vetilatör, basınçlı ventilasyonun rahatlığını ve garantili tidal volümün etkinliğini bir arada sunuyor. Değişen hasta ihtiyaçlarına göre kendini otomatik olarak uyarlayan BiPAP AVAPS hasta bakımını kolaylaştıran System One teknolojisinden faydalanır. 

S9 VPAP/S

s9-elite_düzenlendi.png

S9 Elite/Escape özelliklilerine ilave olarak her nefese tepki veren geliştirilmiş santral ve obstürktif apne/hipopne/ index tespitini sağlar.  Hafif ve sessizdir.

Resmed

AirCurve 10S

ResMed‘in bulut tabanlı hasta yönetim sistemi olan AirView kullanarak, gece terapi verilerine erişebilir, uzaktan sorun giderebilir ve cihaz ayarlarını uzaktan değiştirebilirsiniz. Vsync teknolojisiyle sürekli sızıntı yönetimi, hasta-cihaz senkronizasyonunu korurken terapi basıncının güvenilir bir şekilde iletilmesini sağlar

RMD-37213-AirCurve-10-S-4.png

S9 VPAP/ST

s9-elite_düzenlendi.png

3 cm ile 25 cm H20 arasındaki basınçları barındıran geniş bir basınç aralığı sunar ve farklı çalışma modlarını destekler. 

Ultra sessiz Easy-Breathe motor

Sezgisel menü ayarları ve renkli LCD ekran

Klima Kontrollü isteğe bağlı H5i ™ ısıtıcılı nemlendiriciyle sorunsuz entegrasyon

Ayarlanabilir nefes tetikleme/döngü

Ayarlanabilir Yükselme Süresi

ResMed Lumis 150

VPAP ST

Solunum durumunuzu desteklemek için kişisel ventilasyon sağlamak için tasarlanmış noninvaziv ventilatördür.

iVAPS (Akıllı Hacimli Güvence Edilen Basınç Desteği) modu ile Lumis 150 VPAP ST, değişen ihtiyaçlarınıza göre alveol seviyesinde ventilasyon sağlar.

Akıllı Yedekleme Hızı (iBR) ve isteğe bağlı AutoEPAP teknolojisi ile iVAPS ventilasyonunuzu ve üst hava yolunuzu sürekli olarak izler.

RMD-37213-AirCurve-10-S-4.png
bottom of page