top of page

DreamStation Serisi

CPAP/CPAP Pro

DreamStationAPAP2.png

 DreamStation duyarlı, bilgilendirici, kullanımı kolay bir cihazdır. Her anlamda, sizin rahatınız ve uyku apnesi tedavinizin istikrarlı olması düşünülerek tasarlanmıştır.

Oto-Cpap

DreamStationAPAP2.png

Philips Respironics DreamStation Auto CPAP Cihazı, şık, kullanıcı dostu bir otomatik CPAP cihazıdır.DreamStation Auto CPAP, Bluetooth bağlantısı, SmartRamp ve OptiStart gibi birçok gelişmiş özelliklere sahiptir. Terapi havasına ısı ve nem katarak konforu artırmak için opsiyonel DreamStation Isıtmalı Nemlendirici de mevcuttur.

BiPAP 

0b216a035cbc40868a8da8cd00eef142.png

System One Serisi

CPAP Cihazı

 Sürekli Pozitif Havayolu Basıncı (CPAP) cihazları, havayolunuzu açmak için önceden tanımlanan bir tedavi basıncıyla gece boyunca sabit, hafif bir hava akışı sağlar. Cihazlarda C-Flex , nefes vermede kolaylık sağlayan teknoloji, gibi çeşitli konfor özellikleri bulunmaktadır.

HCDS560S-IMS-en_AA.png

Oto-Cpap

 Otomatik tedavi cihazları ihtiyaçlarınızı algılayarak gece boyunca değişken basınç sağlar. Diğer modellerde olduğu gibi, otomatik tedavi cihazlarında da basınç esneme, nefes vermede kolaylık teknolojisi gibi çeşitli konfor özellikleri bulunmaktadır.

HCDS560S-IMS-en_AA.png

BiPAP 

HCDS560S-IMS-en_AA.png

İki seviyeli tedavi cihazları gece boyunca iki farklı seviyede basınç uygular: nefes verirken (ekshalasyon) kullanılan düşük basınç ve nefes alırken (inhalasyon) kullanılan yüksek basınç. Bu cihazlar, CPAP cihazından gelen sabit basıncı tolere etme konusunda zaman zaman sorun yaşayan kişiler için reçete edilmektedir. Çoğu cihazda Bi-Flex, nefes vermede kolaylık sağlayan teknoloji, gibi konfor özellikleri bulunmaktadır.

BiPAP S/T

HCDS560S-IMS-en_AA.png

Kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra, kolay kurulum ve yönetim için entegre ısıtmaı nemlendirme sunuyor. System One Isıtıcılı Devre Teknolojisi, nem sevşyelerinin hasta ihtiyaçlarına göre ayarlanmasını sağlarken; Bi-level S ve Bi-level S/T modları, reçetelenen tedaviyi sağlamak için istek üzerine veya otomatik olarak yanıtı tetikler. 

BiPAP AVAPS

HCDS560S-IMS-en_AA.png

BiPAP Avaps non-invaziv vetilatör, basınçlı ventilasyonun rahatlığını ve garantili tidal volümün etkinliğini bir arada sunuyor. Değişen hasta ihtiyaçlarına göre kendini otomatik olarak uyarlayan BiPAP AVAPS hasta bakımını kolaylaştıran System One teknolojisinden faydalanır. 

BiPAP ASV 

HCDS560S-IMS-en_AA.png

Otomatik EPAP, gelişmiş yedekleme hızı ve sofistike servo ventilasyon ile, BiPAP ASV diğer cihazlara göre daha sessiz ve daha rahat bir tedavi sunmaktadır. Cheyne-Stokes solunumu, CompSAS ve  Santral Uyku Apnesi türleri gibi kompleks solunum şekillerinin yönetimindeki tedavi adımıdır. 

Oksijen Konsantratörleri

EverFlo

concentrador_oxigenio_medicinal_gaslive-

Oldukça küçük ve hafif EverFlo oksijen konsantratörü hastalar üzerinde büyük etki yaratır. Pratik, ergonomik tasarımı EverFlo'yu geleneksel konsantratörlere göre saklaması, hareket ettirmesi ve taşımasını daha kolay hale getiriyor. Oldukça sessiz ve az enerji tüketir. Hastaların koruması gereken bir filtre olmadan, dayanıklı metal oksijen çıkışı ve diğer parçaları ile EverFlo sürekli ve sorunsuz bir performans sunmak için tasarlanmıştır. 

SimplyGo Mini Taşınabilir

Portable-Oxygen.png

Rakipleri arasında en sessiz çalışma 

2 kg ağırlık

Dakika da 2 lt oksijen verme kapasitesi

5 lpm akım hızı ayarlama

2 yıl servis garantisi

Araba çakmaklığı ile şarj olma imkanı

4 saat batarya ömrü

Pulsemod (hasta nefes alımında çalışma imkanı)

Oksijen maskesi ve nasal burun içi oksijen kanülü ile çalışabilme imkanı

SimplyGo Taşınabilir

Simply-Go.png

Uzun süreli oksijen tedavisi gören hastaların yaşam kalitesini yükselten ve aktif hayata katılmasını sağlayan portatif oksijen konsantratörü
• Yüksek oksijen verme kapasitesi (2lt./dak.)
• Kolay kullanılabilir dokunmatik panel
• Hafif tasarım.
• Li-ionpil 1lt./dak. sürekli akış modunda 2 saat, atım modu 2 de yaklaşık 3,5 saat güç sağlar.
• Daha uzun süre kullanım için yedek piller kolaylıkla değiştirilebilir. Pil ağırlığı 700 gr.
• Dahili bakteri filtresi.

CoughAsist E70

9adfd6a5321b49de997ca77c01685ea0.png

Öksüremeyenler ya da sekrasyonları etkin bir biçimde temizleyemeyen kişilerde, hava yolunu temizlemek için genellikle kullanılan aspirasyon yöntemine kıyasla hava yollarını çok daha uzun bir süre boyunca temiz tutarken bunu daha az komplikasyonla sağlar. 

bottom of page